Наша ціль (МІСІЯ):
Ми, як християнська громада, активно задіяні в утвердженні чоловіків і жінок по всьому світі, які переживають потяг до власної статі, забезпечуючи постійну молитовну підтримку, що сприяє зціленню відносин, сексуальній тверезості, та духовному зростанню.

Наше бачення:
Наше бачення – бути справжньою християнською громадою, яка вітає чоловіків та жінок усіх народів та віросповідань, які поділяють спільну мету зростання у вірі, надії та любові. Ми знаємо з досвіду і проголошуємо без сумнівів, що першим кроком до справжнього щастя та радості у цьому житті і в наступному – це повністю віддати  своє життя Богу.

 Ми постійно зміцнюємо один одного і допомагаємо: зцілитися від ран в емоціях та стосунках, зрозуміти на досвіді як віддавати і приймати справжню Любов, жити як ніколи позитивно зі справжньою радістю в гармонії з нашою вірою. Ця організація народжена з нашого власного досвіду з беззаперечною істиною про те, що зцілення емоцій та відносин можливе  і, що всі ми створені для святості і непорочності згідно нашого покликання.


Зустрічі Йоіл 2:25 проводяться в м. Даласі (штат Техас) і віртуально в малих групках та відео конференціях з учасниками більш як 102-ти країн.

Групи Йоіл 2:25 зустрічаються очно та через Інтернет, щоб підтримувати та кидати виклик один одному продовжувати зростання у чотирьох ключових сферах:

Здати наші життя і свою волю Богу.

Жодна людина не має ідеальних вирішень, щоб усе було легко  і просто. Існує три важливих питання, на які ми всі маємо відповісти, і вони стосуються не тільки потягу до власної статі, але інших сфер життя:

1.     Чи вірю я, що Бог має детальний план і ціль для мого життя?

2.     Чи я відкритий слухати, що – то? Навіть якщо це не те чого я хочу.

3.     Чи бажаю я підкорити свою власну волю, особистість, і плани, щоб прийняти Його волю для мене?

Свідомо, чи ні, ми відповідаємо на ці питання кожнісінького дня. Це дуже складні питання. Якщо ви вважаєте їх легкими – перечитайте їх ще раз.

Якщо ви б хотіли відповісти ‘’так’’ на всі три питання (навіть якщо в один день), будь ласка помоліться прямо зараз із нами:

Ісусе,
Я підкоряюсь Тобі сьогодні всім своїм серцем і душею. Будь ласка увійди в моє серце глибше. Я кажу ‘’так’’ Тобі сьогодні. Я відкриваю всі потаємні місця мого серця Тобі і кажу: ‘’Увійди’’. Ісус, Ти Господь всього мого життя. Я вірю в Тебе і приймаю Тебе як свого Господа і Спасителя. Я нічого не приховую.
Святий Дух, приведи мене до ближчого спілкування з особистістю Ісуса Христа. Я підкоряю все Тобі: мою волю, мої плани на майбутнє,мої відносини, мою роботу, успіх та невдачу. І вивільняю це все і відпускаю, тому що вірю, що Ти маєш плани для мене – плани, щоб зробити мене процвітаючим, а не нашкодити мені, плани, щоб дати мені надію і майбутнє.
Я підкоряю Тобі своє розуміння того як ‘’має’’ бути, мій вибір, і мою волю. Я підкоряю Тобі обіцянки, які я виконав, і які не виконав. Я здаю Тобі свої слабкості та сильні сторони. Я здаю Тобі свої емоції, мої страхи, мої побоювання, мою сексуальність. Особливо здаю_______________(тут згадайте про інші сфери підкорення по мірі того, як Дух Святий об’явить вам). Господь, я здаю все моє життя Тобі, минуле, теперішнє, і майбутнє. У хворобі і в здоров’ї, у житті й у смерті я належу Тобі.
Амінь

ВИПОВНЕННЯ ПОТРЕБ

Забезпечення підтримки опрацювання Основних емоцій здоровим і впевненим чином, що веде до поступового зцілення. Це включає (водночас сміливо зустрічаючи страх)  опрацювання гніву, оплакування і вивільнення минулого та переживання і передавання радості.

 • Проживання наших  відчуттів – здорового смутку, здорового гніву, вивільнення прихованого болю. Це все спочатку може вимагати опрацювання та позбуття або хоча б виявлення почуття сорому та інших протилежних емоцій
   
 • Бути справжнім собою і жити так (на відміну від фальшивого себе) – бути реальним. Представляти себе справжнього ((автентичного)) іншим. Прориватись крізь підробні (фальшиві) емоції і захисні механізми.
   
 • Зцілення відносин з представниками своєї статі.
   
 • Опрацювання потягу до своєї статі – пошуки справжніх основних потреб, які можна і необхідно задовольняти здоровими, чистими і платонічними відносинами з межами, які поважають нас та інших як цілісних чоловіків.
   
 • Зцілення відносин з представниками протилежної статі
 • Отримання та віддавання ствердження та прийняття

СПРАВЖНІСТЬ ((Автентичність))
Повторна участь у гендерному світі з впевненістю та сміливістю.

 • Розвиток наших власних мереж підтримки за межами групи в наших церквах, робочих місцях і громадах.
   
 • Здорова прихильність, межі та справжній ((автентичний)) зв'язок
   
 • Відношення до інших чоловіків та жінок на сильній чоловічій основі.
   
 • Здорові межі, здорова безпечна прихильність. Пізнання на досвіді та отримання задоволення від відмінностей.
Ukrainian1.JPG

ЧОЛОВІЧНІСТЬ

 • Розвиток свого покликання і життєвої місії. Ведення себе та інших, зростання.
   
 • Внутрішнє відчуття чоловічності – включає очоловічнення своїх дій, особиста сила, напористість, впевненість, межі, фізичні навантаження, доросле життя.
   
 • Наповнені значенням зв’язки з чоловіками. Це включає: групи, дружба ровесників, наставницькі відносини. Здорові межі, здорова безпечна прихильність.
   
 • Дослідження та життя для вищої життєвої цілі Христа.
 

Ці чотири сфери зростання мають абревіатуру M.A.N.S(чоловічий в перекладі (дод. пер.))
Це справді ЧОЛОВІЧА подорож

Цей M.A.N.S. поділ, та абревіатура є вибірка програми, розробленої психотерапевтом Девідом Метісоном, СМНС Центру Статевої Цілісності. Правила M.A.N.S. також невід’ємні в програмі ‘Journey Into Manhood’ (Подорож у чоловічність), яка створена спільно Девідом Метісоном та  Річом Уайлером для People Can Change (Люди можуть змінитися)  Використовується за дозволом.

 
16595524_s.jpg